Mgr. Denisa Bielová

Mgr. Denisa Bielová
Kvalifikace a praxe:
  • Magisterský titul na Masarykově univerzitě - obor Psychologie (2011-2017)
  • Kurz Kompletní Krizové intervence (150 hodin)
  • Základní kurz Rorschachovy metody (140 hodin - rozpracovaný)
  • Kurzy psychodiagnostických metod - Test stromu, Test kresby lidské postavy, Test apercepce ruky
  • Softskillové kurzy – “Jak se stát skutečným mistrem komunikace” a “Tajemství nejlepších spíkrů”
  • Lektorka kurzů "Jak se stát dobrou chůvou"
  • Lektorka street dance

O lektorovi: Denisa se aktivně věnuje sportu celý svůj dosavadní život. Začínala ve čtyřech letech gymnastikou, následně se několik let závodně věnovala aerobiku, kde soutěžila především v individuálních kategoriích. Poté dlouhé roky tancovala street dance. I ten dělala několik let závodně, navíc vedla kurz street dance pro děti a juniory. Poslední roky jsou jejími hlavními sporty CrossFit a volejbal. Vystudovala obor Psychologie na Masarykově univerzitě a absolvovala několik navazujících kurzů. Ve svém zaměstnání se zabývá vzděláváním a organizací školení, pracuje se školiteli na jejich osobních dovednostech a jejich práci s účastníky kurzů. Dále vede různé webináře a vypomáhá s UX projekty. Momentálně se chystá absolvovat psychoterapeutický výcvik a v blízké době by si ráda otevřela soukromou psychoterapeutickou praxi.

Moto: "Chceš-li postavit loď, nesmíš poslat muže, aby sehnali dřevo a připravovali nástroje, ale nejprve musíš ve svých mužích vzbudit touhu po nekonečných dálkách otevřeného moře." - Antoine de Saint-Exupéry

Náš tým

Náš tým je složen z profesionálů a současně nadšenců ne jen na poli trenérském. Kurzem vás provede více než deset lektorů z oblasti sportu, psychologie, pedagogiky, práva, marketingu a zdraví. Všichni lektoři prošli vysokoškolským vzděláním ve svém oboru, mají praxi, neustále se vzdělávají a sledují aktuální trendy, jejichž znalost je pro úspěšnou orientaci se ve světě fitness klíčová. Každý z lektorů si pro vás připraví přesně tu část výuky, na kterou se specializuje. Dohromady tak dostanete balíček toho nejlepšího napříč všemi souvisejícími obory.

Lektoři