Vlastimil Lysák

Vlastimil Lysák
Kvalifikace a praxe:
  • Bakalářský titul v oboru Regenerace a výživa ve sportu, Fakulta Sportovních studií MU Brno (2013)

O lektorovi: Vlastík je profesionální kondiční a běžecký trenér, osobní trenér a výživový poradce. Je také aktivní výkonnostní sportovec, běžec, cyklista. Má za sebou výsledky a zkušenosti z osobních tréninků s mnoha klienty. Vždy se snaží klientovi maximálně přizpůsobit a vyjít vstříc. Vede své klienty z racionálního úhlu pohledu. Je vyznavačem pojmu kalokagathia. Antická myšlení se mu líbila od doby, kdy se dějiny učil na základní škole. Chtěl by, aby všichni uměli přemýšlet o krocích v aktivitách, které mají lidi činit šťastnými. To proto, aby je tyto aktivity bavily a dodávaly potřebnou sebedůvěru. Má za to, že tělo není třeba ničit, ale zlepšovat ho a dostávat ho dál. Jen netrénovat, ale i kvalitně regenerovat. Duševní hygiena je důležitá pro rozvoj. Vlastík citlivě dokáže klienta nasměrovat správným směrem.

Moto: Navždy s pohybem!

Moje filozofie je pomoci vám změnit váš životní styl a díky tomu dosáhnout větší osobní spokojenosti a trvale udržitelných výsledků.

Náš tým

Náš tým je složen z profesionálů a současně nadšenců ne jen na poli trenérském. Kurzem vás provede více než deset lektorů z oblasti sportu, psychologie, pedagogiky, práva, marketingu a zdraví. Všichni lektoři prošli vysokoškolským vzděláním ve svém oboru, mají praxi, neustále se vzdělávají a sledují aktuální trendy, jejichž znalost je pro úspěšnou orientaci se ve světě fitness klíčová. Každý z lektorů si pro vás připraví přesně tu část výuky, na kterou se specializuje. Dohromady tak dostanete balíček toho nejlepšího napříč všemi souvisejícími obory.

Lektoři